ترجمه

امروزه مقاله‌نویسی مهم‌ترین ابزار برای انتقال دانش، به‌ اشتراک‌گذاری اکتشافات و نوآوری‌ها، انتشار دستاوردهای پژوهشی، اثبات توانمندی علمی، ایجاد سابقه‌ تحصیلی، و کسب اعتبار علمی به شمار می‌رود. با توجه به اینکه بیشتر این کارکردها به عرصه بین‌المللی مربوط می‌شود، به همین دلیل ترجمه مقاله می‌تواند راه‌حلی مناسب برای حفظ ارتباطات بین‌المللی و انتقال تجربیات به‌حساب بیاید.

ترجمه

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی به فارسی معمولا برای انجام پایان نامه، تحقیق و پژوهش در مقاطع ارشد و دکترا و انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی انجام می‌شود.

مقالات isi دارای نوع نگارش آکادمیک و ساختار خاصی هستند و زبان و لحن به‌ کار رفته در این مقالات با متون دیگر متفاوت است. بنابراین ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی نیازمند زیرکی و تبحر خاصی در ترجمه است و دقت زیادی می‌طلبد.

قیمت ترجمه مقاله

قیمت ترجمه مقاله در سه سطح کیفی متفاوت ارائه شده است. تا شما بتوانید با هر بودجه ترجمه ای روان و مناسب را از ما دریافت کنید. 

  • سطح معمولی
  • سطح متوسط
  • بالاترین سطح کیفت

ترجمه اشتباه با مترجم گوگل

به هیچ عنوان مترجم گوگل مورد مناسبی برای انجام ترجمه متن های طولانی نخواهد بود. بزرگترین اشکالی که بر مترجم گوگل وارد میشود. این است که، مترجم گوکل درواقع یک ربات است و احساس نویسنده را در هنگام ترجمه درک نکرده. و احساس را در ترجمه خود دخیل نمیکند .

اشکال بعدی که مترجم گوگل دارد، درک نکردن کلمات قصار است. همچنین برخی کلمات تخصصی هیتند که گوگل از معنی کردن آنها عاجز است. کاکات دارای چند معنی هم وقتی در جمله به کار برده میشوند نیز معنی کردن آنها برای گوگل دشوار است. و سعی میکند عمومی ترین معنای کلمه را در جمله جای دهد که همینن باعث اشکال در معنای کلی متن خواهد شد.

درنتیجه گوگل به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای ترجمه متن طولانی مثل ترجمه مقاله نخواهد بود. به شما توصیه میکنم که ترجمه متن های طولانی را به دست مترجمان ماهر بسپارید. کیفیت همراه با برترین ترجمه را در اختیارتان خواهیم گذاشت. مترجم گوگل برای دست یافتن به معنای کلمات مناسب است و در استفاده روز مره متوان از آن استفاده نمود.

 

مراحل ثبت سفارش ترجمه مقاله

  1. دریافت فرم و پر کردن آن
  2. ارسال فرم به آدرس ایمیل bmeoneir@gmail.com
  3. واریز پیش پرداخت و شروع کار
  4. تحویل کار با بیشترین کیفیت برای جلب رضایت مشتری